Zuma Boom

Wejdź do świata Zuma Boom i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zuma!

Ciesz się zabawą i relaksem na stronie Igry.pl i stwórz linię złożoną z trzech lub więcej kulek tego samego koloru, grając w Zuma Boom. Aby upewnić się, że kulki nie dotrą do mety, musisz mieć dobry cel, ale także dobrą strategię, ponieważ za każdym razem, gdy strzelasz do kulki, ruchomy stos kulek zyskuje kolejny element. Elementy strategiczne wchodzą w grę również wtedy, gdy na stosie pojawiają się kulki o różnych zdolnościach. Na przykład, jeśli uda ci się usunąć kulę ze strzałką skierowaną do tyłu, spowoduje to przesunięcie całego stosu w kierunku przeciwnym do linii mety, co da ci więcej czasu na zastanowienie się i zaplanowanie kolejnego ruchu. Możesz też, jeśli masz dużo szczęścia, uzyskać dostęp do lasera, który niszczy wiele kul naraz.

Sceneria dżungli ożywa dzięki pięknej grafice, a energiczna muzyka również wnosi wiele do żywej atmosfery gry Zuma Boom. Na wielu poziomach trasa kul zmienia się, a każda z nich stanowi nowe wyzwanie dla gracza. Zasady pozostają jednak takie same, więc w miarę pokonywania kolejnych poziomów gry Zuma Boom będziesz coraz lepszy. A jeśli chcesz dodać sobie dodatkowy poziom trudności, możesz spróbować zdobyć jak najwięcej gwiazdek. Są one przyznawane na końcu każdego poziomu, a im lepiej grasz, tym więcej gwiazdek otrzymasz.

Zagraj w zabawną i ekscytującą grę na Igry.pl i ukończ wszystkie poziomy Zuma Boom.

Jak grać

Przesuwaj mysz w lewo i w prawo, aby zmienić orientację armaty. Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wystrzelić kulki. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i przesuń palec w kierunku, w którym chcesz strzelać, a następnie puść, żeby wystrzelić kulę.

Podobne gry:

Czy lubisz Zuma Boom? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zuma aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.