Angry Heroes

Wejdź do świata Angry Heroes i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Zagraj w klasykę, wypróbowując Angry Heroes, grę, która powinna być znana każdemu, kto lubi rzucać swoje jednostki w kierunku sił wroga. Jeśli lubisz gry, w których nie sprawdza się twój refleks, a kluczem do zwycięstwa jest świetna celność, to Igry.pl ma właśnie to, czego potrzebujesz w Angry Heroes. Jak można się spodziewać, każdy poziom dostarcza unikalnego zestawu wyzwań, które wynikają ze zróżnicowanego rozmieszczenia wrogów, którzy są chronieni przez ciekawe struktury, ale także z faktu, że musisz ukończyć każdy poziom za pomocą jednostek, które zostały ci przydzielone.

Aby przebić się przez obronę wroga, masz do dyspozycji ogromną procę, która wyrzuca twoje jednostki z ogromną prędkością, a każda z tych jednostek ma inne cechy. Niektóre z nich mogą nabrać dużej prędkości po aktywacji ich specjalnej mocy, inne mogą eksplodować przy uderzeniu, a jeszcze inne mają inne ciekawe moce, które możesz odkryć. Co więcej, na niektórych poziomach naprawdę dominuje aspekt logiczny, a ty musisz sprytnie wykorzystać otoczenie, aby pozbyć się tych dokuczliwych wrogów. Na przykład na jednym z poziomów musisz zniszczyć konstrukcję przechowującą ciężkie głazy, które będą się staczać, by zgnieść każdego wroga, który stanie na ich drodze. Ponadto zachowanie wrogów może się zmieniać - niektórzy z nich poruszają się po poziomie, co oznacza, że musisz uważniej planować swoje strzały.

Dzięki żywym kolorom każdy poziom z Angry Heroes wyróżnia się, a jego stylizowany wygląd z pewnością pozostawi wrażenie. Jeśli połączysz to z wesołą muzyką i zabawną rozgrywką, otrzymasz wspaniałą grę, do której będziesz mógł wracać, kiedy tylko będziesz miał ochotę na szybką dawkę zabawy.

Wyznacz sobie cel i wystrzel drogę do zwycięstwa na stronie Igry.pl grając w Angry Heroes.

Jak grać

Celuj, poruszając myszką i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy. Zwolnij przycisk, aby oddać strzał. Na urządzeniach przenośnych musisz dotknąć ekranu, aby wycelować, i zwolnić palec, aby oddać strzał.

Podobne gry:

Czy lubisz Angry Heroes? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.