Ninja Revenge

Wejdź do świata Ninja Revenge i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Wojownicy ninja są znani ze swoich niesamowitych zdolności bojowych, a ich precyzja i umiejętność pozostania niewykrytym należą do ich najbardziej znanych cech. W grze Ninja Revenge jesteś siłą, z którą należy się liczyć, a kiedy twoja wioska zostanie zaatakowana, wszystkie twoje treningi zostaną wykorzystane i wszystkie twoje umiejętności zostaną przetestowane, gdy będziesz próbował pozbyć się najeźdźców z twojej ziemi.

Zasady gry Ninja Revenge są proste, a wszystko, co musisz zrobić, to wyeliminować wszystkich przeciwników na każdym poziomie, używając jak najmniejszej liczby strzałów. W końcu ninja są znani ze swojej precyzji i szybkości, więc nie możesz pozostawać zbyt długo w jednym miejscu. Wybierając cel i rzucając śmiercionośne pociski, musisz brać pod uwagę wszystkie unikalne zachowania wrogów - niektórzy stoją w miejscu, inni podskakują, jeszcze inni skaczą po przekątnej itd. Każdy z nich przynosi swój własny, unikalny zestaw wyzwań, a ty musisz dostosować się do ich ruchów, jak również wziąć pod uwagę swoją aktualną pozycję, której nie możesz zmienić.

Każdy poziom ze strony Ninja Revenge ma charakterystyczny układ, a także konfiguracje wrogów, więc nigdy nie wiesz, czego się spodziewać, kiedy zaczynasz nową mapę. Ponadto sposób, w jaki poruszasz się po poziomie, jest poza twoją kontrolą, więc przygotuj się na strzelanie z różnych kierunków. Pamiętaj jednak, że im więcej spudłujesz, tym niższy będzie twój końcowy wynik, więc przed oddaniem strzału starannie wyceluj.

Przygotuj swój stos pocisków, aby chronić swoją wioskę w Ninja Revenge, kiedy grasz na Igry.pl, i pozbądź się wszystkich wrogów.

Jak grać

Użyj myszki, aby ustawić kąt strzału i naciśnij lewy przycisk myszki, aby oddać strzał, jeśli korzystasz z komputera. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu pod kątem, pod który chcesz strzelić i puść, kiedy będziesz gotowy. Weź pod uwagę, że im większa jest linia przerywana, tym mocniejsze będzie twoje uderzenie.

Podobne gry:

Czy lubisz Ninja Revenge? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.