BFFs Guide To Breakup

Wejdź do świata BFFs Guide To Breakup i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry na rozstanie!

BFFs Guide to Breakup to ekscytująca, zabawna gra, w której poznajesz interaktywną, zabawną historię o zerwaniu i o tym, jak możesz to zrobić. Jest przyjemna i kreatywna, a do tego oferuje realistyczny sposób na pozbycie się wszelkich zmartwień związanych z rozstaniem. Co właściwie zrobisz, gdy będziesz miał do czynienia z rozstaniem? Pójdziesz i będziesz szlochać przez wiele dni? To nie jest dobry sposób na radzenie sobie z problemami.

Zacznij grać w grę dla dziewczyn "BFFs Przewodnik po rozstaniu", a zauważysz, że głównym celem jest posprzątanie, zadbanie o siebie i ruszenie dalej. Po pierwsze, musisz użyć odpowiednich narzędzi do sprzątania i kropli do oczu, usunąć cały tusz do rzęs i skupić się na poprawieniu swojego wyglądu. Następnie masz drugą część gry, w której rozpieszczasz się szamponem i maseczką do twarzy oraz dbasz o swoje włosy i twarz.

Bal jest już bardzo blisko i musisz wyglądać wyjątkowo. Twoja najlepsza przyjaciółka pomoże ci wybrać sukienkę, która najbardziej do ciebie pasuje. Po wybraniu modelu możesz wybrać kolor. Jeśli sukienka nie wygląda dokładnie tak, jak chcesz, nie martw się: czeka na Ciebie cała szafa, byś mogła wybrać idealną stylizację na studniówkę. Nie zapomnij o dodatkach, byś wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Nadszedł długo oczekiwany wieczór: całej publiczności spodobał się Twój strój... ale czy jemu? Najprawdopodobniej pożałuje, że cię zdradził i wróci do ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Już teraz możesz zagrać w BFFs Guide to Breakup i zobaczyć, jak można przejść przez rozstanie we właściwy sposób.

Podobne gry:

Czy lubisz BFFs Guide To Breakup? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry na rozstanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.