Clash Of Armour

Wejdź do świata Clash Of Armour i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strategiczne!

Zobacz, jakie decyzje musi podejmować generał, grając w Clash Of Armour na Igry.pl i wyćwicz swój strategiczny umysł, by znaleźć najlepszy sposób na zdobycie bazy wroga. Aby efektywnie zarządzać swoją armią, musisz zdecydować, które jednostki chcesz rozmieścić tak, by ich unikalne mocne i słabe strony wzajemnie się uzupełniały, bo prędzej czy później przekonasz się, że nie da się wygrać bitwy, wysyłając na wojnę tylko jeden typ jednostek.

Nie myśl jednak, że masz zbyt wiele czasu na myślenie na bezlitosnym polu bitwy Clash Of Armour, ponieważ wkrótce bitwy staną się bardzo intensywne, a jeśli zbyt długo będziesz tworzyć swoją strategię, wróg cię przytłoczy. Wkrótce dowiesz się, kiedy jest właściwy moment, by wysłać jednostkę do walki, nawet jeśli nie jest ona idealna w obliczu składu armii przeciwnika, albo po prostu poczekać jeszcze trochę, aż zdobędziesz wystarczającą ilość zasobów, by zdobyć jednostkę bardziej odpowiednią do obecnej sytuacji.

Zagraj w Clash Of Armour na Igry.pl i spróbuj znaleźć zwycięską strategię.

Zagraj w inne gry z serii clash:

  1. Clash Of The Deep Sea Monsters
  2. Clash Of Navies
  3. Clash of Tanks
  4. Clash of Skulls

Podobne gry:

Czy lubisz Clash Of Armour? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strategiczne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.