Clash of Skulls

Wejdź do świata Clash of Skulls i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strategiczne!

Dzięki pięknej, stylizowanej grafice gra Clash of Skulls wciąga cię w wyjątkowy i ciekawy świat i stawia przed tobą zadanie pokonania wieży wroga. Nie daj się jednak zbytnio pochłonąć scenerii, bo aby wykonać ważne zadanie, jakim jest osiągnięcie zwycięstwa, musisz znaleźć zwycięski skład armii i wysłać odpowiednie oddziały, by wyeliminować wrogów. Wybierz odpowiednich żołnierzy i reaguj na to, co wysyłają twoi wrogowie. Nie graj jednak zbytnio w defensywie i reaguj tylko na to, co wysyłają twoi wrogowie, bo czasem przejęcie inicjatywy i zmuszenie przeciwnika do reagowania na skład twojej armii stawia cię w znacznie lepszej pozycji strategicznej. Musisz podejmować ryzyko i dyktować przebieg bitwy.

Jeśli podejmiesz odważne działania i spróbujesz zaskoczyć szkieletowego generała z armii przeciwnika, możesz wygrać, zanim on zdąży zareagować. Staraj się więc nie wysyłać za każdym razem tych samych jednostek, bo gdy staniesz się przewidywalny, na polu bitwy będziesz bliżej pewnej porażki. Ze względu na szybkość bitew, które toczysz na stronie Clash of Skulls, naprawdę musisz wyćwiczyć się w szybkim podejmowaniu odważnych i zdecydowanych działań, bo jeśli będziesz zwlekał zbyt długo, twoja wieża i armia zostaną błyskawicznie zniszczone.

Przetestuj różne strategie, grając na Igry.pl i zniszcz bazę wroga z Clash of Skulls.

Zagraj w inne gry z serii clash:

  1. Clash Of The Deep Sea Monsters
  2. Clash Of Navies
  3. Clash Of Armour
  4. Clash of Tanks

Podobne gry:

Czy lubisz Clash of Skulls? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strategiczne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.