Cowboy Saloon Defence

Wejdź do świata Cowboy Saloon Defence i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Załóż kowbojskie buty i kowbojski kapelusz, bo Igry.pl zabiera cię na Dziki Zachód z grą Cowboy Saloon Defence. Wcielasz się tu w postać kowboja, który musi chronić swój ulubiony saloon przed nadciągającymi wrogami. Jak można się spodziewać po grze umieszczonej na amerykańskiej granicy, dźwięki rewolweru będą grzmiały w niebo, a jego ogromna moc okaże się całkiem skuteczną metodą odpierania wrogów. A będziesz potrzebował całej siły ognia, jaką możesz zdobyć w Cowboy Saloon Defence, ponieważ sprawy mogą dość szybko wymknąć się spod kontroli, zwłaszcza na późniejszych poziomach, gdzie zaatakuje cię więcej wrogów. Aby pomóc ci w obronie, istnieje system ulepszeń, który pojawia się na końcu każdego poziomu, gdzie możesz ulepszyć jedną z głównych cech swojej postaci: siłę strzałów, dokładność celowania (na początku ręka ci trochę drży od tego, co cię czeka), liczbę pocisków, które możesz unieść, zanim będziesz musiał przeładować, oraz prędkość, z jaką możesz strzelać swoimi pociskami.

Aby móc ulepszać wszystkie te ważne obszary, musisz strzelać do monet, które upuszczają wrogowie. Uważaj jednak, bo każdy strzał oddany w celu zebrania monet to jeden strzał mniej, który możesz oddać, aby pokonać nadciągającego wroga. A ponieważ wrogowie mają różne zachowania i cechy, musisz brać pod uwagę wiele rzeczy przy każdym strzale. Niektórzy wrogowie mogą poruszać się po przekątnej, co zmusza do uwzględnienia tego ruchu i przewidzenia ich trajektorii, niektórzy są bardzo szybcy, niektórzy wybuchają po śmierci, a do pokonania innych potrzeba wielu kul. Na stronie Cowboy Saloon Defence możesz mieć różnych przeciwników w tym samym czasie, więc musisz szybko ustalić priorytety i być jak najbardziej efektywny w swoich ruchach, ponieważ nawet zmiana celu zajmuje sporo czasu, a każda sekunda ma znaczenie.

Na szczęście nie musisz strzelać ręcznie, ponieważ każdy strzał jest oddawany automatycznie, a prędkość, z jaką możesz strzelać, zależy od szybkostrzelności twojej postaci. Na późniejszych poziomach jest wiele rzeczy, którymi musisz zarządzać, a umiejętność wyboru najlepszego sposobu działania zadecyduje o tym, czy przetrwasz kolejną rundę, czy nie. Czy powinieneś zaatakować konkretnego wroga, który stanowi najpilniejsze zagrożenie, strzelić w stronę monet, aby je zebrać, czy też zmienić kierunek swojego celu, co powoduje utratę cennych momentów, kiedy do niczego nie strzelasz? Ustalenie właściwej kolejności działań zapewni ci przetrwanie.

Wybierz się w podróż na Dziki Zachód z pomocą Igry.pl grając w Cowboy Saloon Defence.

Jak grać

W grze Cowboy Saloon Defence musisz jedynie kontrolować kierunek, w którym zmierza twoja broń, oraz wybierać odpowiednie ulepszenia. Obie te czynności możesz wykonać za pomocą lewego przycisku myszy, jeśli grasz na komputerze, lub dotykając ekranu, jeśli używasz urządzenia mobilnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Cowboy Saloon Defence? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.