Death Chase

Wejdź do świata Death Chase i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Jeśli kochasz samochody i wyścigi, to Igry.pl ma grę właśnie dla Ciebie. W Death Chase będziesz musiał ścigać się do mety z brutalnymi rywalami, którzy zrobią wszystko, żeby zająć pierwsze miejsce. I jakby agresywni kierowcy nie byli wystarczającym powodem, by stanąć Ci na drodze do zdobycia pierwszego miejsca, tory w Death Chase są pełne niebezpieczeństw, które sprawią, że będziesz musiał się dwa razy zastanowić, zanim po prostu wciśniesz pedał gazu.

Na szczęście Death Chase nie został stworzony tylko po to, by utrudnić ci życie, ponieważ w zależności od tego, jak dobrze prowadzisz, zdobywasz punkty, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojego pojazdu. Te ulepszenia to między innymi lepsze nitro, więcej broni czy ulepszony silnik. Co więcej, jeśli zdobędziesz wystarczająco dużo gwiazdek, będziesz mógł nawet kupić nowe pojazdy, które będą miały swój własny zestaw możliwości.

Dzięki unikalnej perspektywie 2D możesz zobaczyć niebezpieczeństwa czyhające na torach i odpowiednio zaplanować swoją strategię. To może stanowić różnicę między skokiem w odpowiednim momencie, a uszkodzeniem samochodu tak, że stanie w płomieniach.

Przygotuj się na intensywną jazdę na Igry.pl, grając w Death Chase.

Podobne gry:

Czy lubisz Death Chase? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC