Ludo Fever

Wejdź do świata Ludo Fever i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry planszowe!

Gra w szczęście i strategię czeka na ciebie na stronie Igry.pl, gdy wybierzesz Ludo Fever. Możesz zaprosić przyjaciół i rozegrać wspólną rundę lub wybrać grę przeciwko przeciwnikom kontrolowanym przez komputer. Ruch w grze Ludo Fever jest całkowicie zależny od rzutu kostką, ale jest w nim też trochę strategii. Jak można się spodziewać po grze w kości, możesz być pewien, że czasem szczęście będzie po twojej stronie, a czasem nie. Zwycięzcą gry Ludo Fever zostaje gracz, który zdoła przesunąć wszystkie swoje cztery elementy do trójkąta umieszczonego na środku ekranu.

Każdy gracz ma cztery klocki, a o tym, który z nich poruszy się pierwszy, decyduje ten, kto rzuci kostką o największej wartości. Możesz poruszać się tylko wtedy, gdy wyrzucisz szóstkę. Strategiczna część gry Ludo Fever polega głównie na tym, jakie elementy zdecydujesz się przesunąć. Jeśli jeden z Twoich elementów wejdzie na element innego gracza, jego element wróci na swoją pozycję wyjściową. Oczywiście ta sama zasada dotyczy ciebie, więc zawsze musisz uważać, kiedy jesteś w pobliżu innych graczy. Ponadto dwa klocki należące do tego samego gracza tworzą blok, który nie może być ominięty przez innych. Innym sposobem, w jaki szczęście decyduje o zwycięzcy, jest fakt, że możesz umieścić element w trójkącie tylko wtedy, gdy wyrzucisz dokładną liczbę miejsc, które znajdują się pomiędzy elementem a trójkątem.

Zrelaksuj się i miej nadzieję, że rzucasz szczęśliwymi rolami, grając w Ludo Fever na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, używaj lewego przycisku myszy do interakcji z grą. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Ludo Fever? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry planszowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.