Drag Racing City

Wejdź do świata Drag Racing City i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry wyścigowe!

Chociaż wyścigi drag nie są tak popularne jak inne style gier wyścigowych, mają swój urok i złożoność, które po opanowaniu nauczysz się doceniać. Na stronie Igry.pl znajduje się wiele takich gier, w których możesz ćwiczyć swoje umiejętności w drag racing. Jedną z takich gier jest Drag Racing City, która oferuje Ci zabawę w drag racing. W czterech unikalnych lokacjach, czterech różnych trybach gry, 32 samochodach i pięciu częściach, które można ulepszać, doświadczysz sporej części drag racing. Cztery różne lokacje oferują różne rodzaje wyścigów, a poziom personalizacji powinien wystarczyć, aby zadowolić fanów tego typu gier.

Podstawowe zasady drag racing są obecne również na stronie Drag Racing City. Ścigasz się bezpośrednio z innymi samochodami, w linii prostej. O tym, kto wygra wyścig, decyduje umiejętność kierowców do zmiany biegów w odpowiednim momencie. Drag racing to gra cierpliwości, a znajomość możliwości swojego samochodu zadecyduje o tym, czy wygrasz, czy przegrasz wyścig. Jeśli potrzebujesz dodatkowej prędkości, zawsze możesz aktywować funkcję boost w swoim samochodzie, ale pamiętaj, że jest to ograniczony zasób, więc używaj go mądrze.

Zagraj w zabawną grę wyścigową na stronie Igry.pl, wybierając Drag Racing City.

Jak grać

Naciśnij klawisz spacji, aby przyspieszyć, klawisz strzałki w górę, aby zmienić bieg i klawisz N, aby użyć nitro boost. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w przyciski na ekranie.

Podobne gry:

Czy lubisz Drag Racing City? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry wyścigowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.