Balls Race

Wejdź do świata Balls Race i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry wyścigowe!

Kiedy myślisz o grach wyścigowych, prawdopodobnie wyobrażasz sobie różnego rodzaju pojazdy, które próbują się przed sobą znaleźć i wykorzystują swoje unikalne cechy, aby uzyskać przewagę nad innymi zawodnikami. Na stronie Igry.pl masz okazję zagrać w grę, w której zamiast ścigać się pojazdami, sterujesz piłką. To sprawia, że prowadzenie pojazdu w grze Balls Race jest całkiem interesujące, a tory, na których możesz się ścigać, również różnią się od tych, których można się spodziewać w grach wyścigowych. Oczywiście, w innych grach wyścigowych steruje się jakimś typem pojazdu. Nie myśl jednak, że zasady prowadzenia pojazdów nie obowiązują w Balls Race, ponieważ podstawowe zasady są nadal obecne.

Podobnie jak w większości innych gier samochodowych, w Balls Race masz możliwość ścigania się na różnych torach, a każdy z nich jest bezlitosny. Prędkości, które możesz osiągnąć, nawet jeśli nie uwzględnisz modyfikatorów, które możesz zdobyć po drodze, aby je zwiększyć, nie pozostawiają miejsca na błędy, a z różnymi przeszkodami, które pojawiają się na twojej drodze, tylko najbardziej ostrożny kierowca może dotrzeć do mety. Pamiętaj, aby korzystać z dobrodziejstw prędkości, które zapewniają platformy, aby uzyskać dodatkową przewagę nad innymi kierowcami.

Jedź szybko i wygrywaj wyścigi, grając w Balls Race na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy i przesuń go w lewo lub w prawo, aby poruszać się w danym kierunku. Jeśli grasz na urządzeniu przenośnym, dotknij ekranu i przesuń palcem po ekranie.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Balls Race? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry wyścigowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.