Hydro Storm 2

Wejdź do świata Hydro Storm 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry wyścigowe!

Prawdopodobnie grałeś już w gry wyścigowe, ale może nie grałeś w takie, które rozgrywały się na wodzie. Na stronie Igry.pl możesz wziąć udział w intensywnych wyścigach wodnych, w których skutery wodne zastępują samochody lub motocykle, grając w Hydro Storm 2. Wyścigi na stronie Hydro Storm 2 wprowadzają kolejny nowy element do znanych ci gier, a mianowicie fakt, że skutery wodne są wyposażone w niszczycielską broń, która może dać ci przewagę nad innymi zawodnikami. Oczywiście te same bronie, które mogą zapewnić ci potężną przewagę, są dostępne dla wszystkich zawodników z Hydro Storm 2, więc jest to coś, co zawsze będziesz musiał brać pod uwagę podczas szaleńczej jazdy po falach.

Każdy pojazd z Hydro Storm 2 ma nie tylko unikalne cechy, takie jak prędkość maksymalna i prowadzenie, ale jest też wyposażony w różne rodzaje broni. Dzięki temu możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do twojego unikalnego stylu i preferencji. Może chcesz mieć bardzo szybki skuter wodny, który ma mniej zdrowia, a może chcesz mieć czołg wodny, który rekompensuje siłą ognia i zdrowiem to, czego brakuje mu w prędkości. Masz do dyspozycji cały arsenał, od karabinów maszynowych, granatów, po rakiety i inne ładunki wybuchowe. Zwracaj uwagę na skrzynie, którymi zaśmiecone są morza Hydro Storm 2, aby uzupełnić zapasy broni. Oprócz skrzyń z bronią są też skrzynie, które pozwolą ci naprawić twój skuter wodny, więc szukaj ich, gdy tylko otrzymasz zbyt wiele obrażeń. Poza zarządzaniem bronią możesz również korzystać z różnych platform, które zapewnią ci bardzo potrzebny wzrost prędkości. Wykorzystaj je, aby dogonić innych zawodników i zwiększyć dystans dzielący cię od nich.

Przeżyj pełne akcji wyścigi w wyjątkowym i ciekawym scenariuszu, na burzliwych morzach, grając w Hydro Storm 2 na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy WASD lub strzałek, aby sterować skuterem wodnym, naciśnij klawisz Z lub lewy przycisk myszy, aby wystrzelić swoją podstawową broń, lub klawisz X lub prawy przycisk myszy, aby wystrzelić swoją dodatkową broń.

Podobne gry:

Czy lubisz Hydro Storm 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry wyścigowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC