Short Life

Wejdź do świata Short Life i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Jeśli tytuł gry wzbudził waszą ciekawość, to po przejściu pierwszego poziomu Short Life wszystkie wasze pytania o to, dlaczego gra została tak nazwana, znajdą odpowiedź. W Short Life musisz zrobić wszystko, by ukończyć poziom, jednocześnie unikając niezliczonych niebezpieczeństw, w które obfitują poszczególne poziomy. Od ostrych kolców po materiały wybuchowe i wiele innych kreatywnych i śmiertelnych sposobów na śmierć - każdy krok w Short Life sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy to będzie twój ostatni.

Nie spodziewaj się, że twoja postać będzie akrobatą, który potrafi w szybki sposób uniknąć pewnej śmierci. Nie, wręcz przeciwnie. Postać, którą grasz w Short Life, jest po prostu przeciętnym człowiekiem. To, co uratuje ci życie, to wyczucie czasu i ogólna strategia. Każda przeszkoda, którą pokonasz, oznacza nową sesję planowania. Powtarzaj ten proces, aż dotrzesz do końca poziomu.

Zagraj na Igry.pl w wymagającą, ale zabawną grę i zobacz, jak daleko możesz zajść w Short Life.

Zagraj w inne gry z serii short life:

  1. Short Life 2

Podobne gry:

Czy lubisz Short Life? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC