Falling Lovers

Wejdź do świata Falling Lovers i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

W grze Falling Lovers masz do dyspozycji dwa urocze stworzenia, a twoim zadaniem jest złapanie ich obu tak szybko, jak to możliwe. One spadają, a jedyną rzeczą, którą możesz zrobić, jest zapewnienie im opieki. Nie mogą żyć jedno bez drugiego, więc musisz mieć dużo uwagi, by wszystko odbywało się tak, jak chcesz.

Falling Lovers to gra, w której musisz naprawdę sprawdzić swoją uwagę i czas reakcji. To niesamowita rzecz do zrobienia, a przekonasz się, że działa dokładnie tak, jak chcesz i będziesz podekscytowany, widząc, jak każdy kolejny poziom stawia przed tobą jeszcze większe wyzwania. Poziomów też nie brakuje - na stronie Falling Lovers znajdziesz dziesiątki fajnych poziomów, którymi możesz się cieszyć.

Falling Lovers To jeden z tych tytułów, w których ciągle będziesz próbował rozwiązać jeszcze jedną zagadkę. Jest to jedna z tych gier, w które każdy chce zagrać, by sprostać nowym wyzwaniom i zaangażować się w ciągłe próbowanie nowych rzeczy. W Falling Lovers każdy nowy poziom to tajemnica i nowe możliwości, które możesz znaleźć na Igry.pl.

Jak grać

Obracaj klocki - albo za pomocą myszki, jeśli grasz na komputerze, albo dotykając ekranu, jeśli grasz na urządzeniu mobilnym - tak, by zderzały się ze sobą na drodze postaci. Bądź ostrożny i nie uderzaj w żadne niebezpieczeństwa na swojej drodze.

Podobne gry:

Czy lubisz Falling Lovers? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.