Smiling Glass 2

Wejdź do świata Smiling Glass 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Kiedy grasz na Smiling Glass 2, automatycznie masz okazję sprawdzić swoje umiejętności, a przy okazji świetnie się bawić. To jedno z tych doświadczeń z grą, które spodoba się każdemu, ponieważ będziesz miał okazję do zabawy i sprawdzenia, czy masz to, czego potrzeba, by ukończyć każdy poziom.

Głównym celem gry jest napełnienie szklanki wodą bez rozlewania. Nawet jeśli rozlejesz trochę wody, chcesz, żeby rozlana woda była jak najmniejsza. I właśnie w tym miejscu Smiling Glass 2 błyszczy, pozwala ci sprawdzić swoje umiejętności i zanurzyć się w ekscytujących wynikach, a jednocześnie oferuje nowe sposoby sprawdzenia się w każdej grze.

Jednocześnie Smiling Glass 2 wykonuje bardzo dobrą robotę, jeśli chodzi o zapewnienie rozrywki i zaangażowania graczom w każdym wieku. Ma świetną grafikę, a jednocześnie możesz cieszyć się dziesiątkami wspaniałych poziomów. Smiling Glass 2 to jedna z najciekawszych gier zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wypróbuj Smiling Glass 2 już teraz na Igry.pl, jeśli chcesz poznać wspaniałą, ekscytującą grę logiczną dla wszystkich grup wiekowych!

Jak grać

Jeśli używasz komputera PC, kliknij na ekranie lewym przyciskiem myszy lub, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, by wypuścić wodę z pojemnika tak, by dotarła do szklanki i napełniła ją wodą, aż minie linię przerywaną. Wykorzystaj otoczenie, by pomóc ci poprowadzić wodę do celu i uniknąć niebezpieczeństw, które pojawią się na twojej drodze.

Podobne gry:

Czy lubisz Smiling Glass 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.