Gold Miner Jack

Wejdź do świata Gold Miner Jack i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Przygotuj się na odkopanie niesamowitych skarbów z pomocą swojego haka grając w Gold Miner Jack na Igry.pl, grę, w której musisz opanować hak, który nieustannie kołysze się z boku na bok, jak bardzo ciężkie wahadło. Kiedy jednak nauczysz się kontrolować to skomplikowane urządzenie, z pewnością uda ci się złapać wiele cennych przedmiotów.

Każdy przedmiot, który uda ci się odzyskać, może zostać wykorzystany do zakupu różnego rodzaju ważnych ulepszeń, które pomogą ci w pracy. A będziesz potrzebował każdej możliwej pomocy, bo aby przejść na kolejny poziom Gold Miner Jack, musisz osiągnąć pewną sumę pieniędzy, jeśli chcesz się rozwijać. Przedmioty te albo ulepszają twój hak chwytakowy, albo są przedmiotami, które szybko pozbędą się skarbów, które aktualnie ciągniesz za sobą, jeśli nie są one wystarczająco wartościowe. Pod ziemią liczy się każda sekunda, więc nie będziesz w stanie zebrać wszystkiego, co zobaczysz. Czasami musisz podjąć trudne decyzje i odrzucić niektóre z przedmiotów, które udało ci się zdobyć, na rzecz prób zdobycia czegoś lepszego.

Opanuj celność i poznaj zawiłości haka, grając w Gold Miner Jack na Igry.pl i napełnij swoją kasetę złotem.

Jak grać

Kliknij na ekranie, by wypuścić hak chwytający w kierunku przedmiotów, które są umieszczone wokół ciebie. Nie możesz bezpośrednio kontrolować kierunku swojego strzału, więc dokładnie przemyśl trajektorię swojego haka. Na końcu każdego poziomu kupuj przedmioty, żeby ulepszyć swój hak.

Podobne gry:

Czy lubisz Gold Miner Jack? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.