The Smurfs: Ocean Cleanup

Wejdź do świata The Smurfs: Ocean Cleanup i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Wszyscy wiemy, że zanieczyszczenie oceanu jest wielkim problemem i będzie nim nadal, jeśli czegoś z tym nie zrobimy. Przećwicz sprzątanie oceanu grając na Igry.pl w grę, która zachęca do oczyszczenia oceanu z wszelkiego rodzaju śmieci, tak aby przyszłe pokolenia mogły zobaczyć piękno oceanu w całej jego okazałości.

W grze The Smurfs: Ocean Cleanup wcielasz się w postać Smerfa, który musi wyławiać różnego rodzaju śmieci, a gdy zobaczysz, jak trudne może być to zadanie, być może dwa razy zastanowisz się, gdzie wyrzucasz swoje rzeczy.

Aby rozpocząć łowienie, musisz najpierw dotknąć ekranu w odpowiednim momencie, aby określić głębokość, na jaką zanurzy się wędka. Im bliżej jesteś środka paska na ekranie, tym lepszy będzie rzut. Kiedy haczyk znajdzie się pod wodą, musisz ostrożnie nawigować i wybierać śmieci, aby wydobyć je na powierzchnię. Im lepiej grasz, tym więcej ulepszeń możesz odkryć, które uczynią Cię bardziej efektywnym rybakiem.

Rozpocznij swoją podróż w celu oczyszczenia planety na Igry.pl i zagraj na The Smurfs: Ocean Cleanup.

Zagraj w inne gry z serii smurfs:

  1. The Smurfs: Cooking
  2. The Smurfs: Skate Rush
  3. The Smurfs: Village Cleaning

Podobne gry:

Czy lubisz The Smurfs: Ocean Cleanup? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.