HexAquatic Kraken

Wejdź do świata HexAquatic Kraken i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Grając w HexAquatic Kraken na stronie Igry.pl, przenieś się w tajemnicze i bajeczne głębiny i sprawdź swoje umiejętności w zakresie świadomości przestrzennej. W grze HexAquatic Kraken musisz szybko przeskanować siatkę w kształcie sześciokąta i połączyć wszystkie wodne zwierzęta tego samego typu. Zwróć jednak uwagę na wspomniane wyżej słowo "szybko", ponieważ poziomy mają limit czasowy i jeśli będziesz zbyt długo czekać, będziesz musiał zacząć od nowa. Na przykład już na drugim poziomie HexAquatic Kraken musisz pokonać potężnego krakena, który nie pozwoli Ci się spieszyć ze znalezieniem pasujących zwierząt. Musisz więc szybko skanować, jeśli chcesz kontynuować swoją podróż.

Na szczęście nie musisz pokonywać potężnych mitycznych potworów na każdym poziomie, a na niektórych musisz po prostu zdobyć określoną liczbę punktów lub dopasować określoną liczbę zwierząt, np. 20 rekinów. Fakt, że każdy poziom może przynieść ci nowe wyzwania, sprawia, że doświadczenie z HexAquatic Kraken jest świeże, a sposób, w jaki zasady ulegają ciągłym zmianom, sprawia, że zawsze będziesz zgadywał. Konieczność ciągłego dostosowywania się do nowych warunków stanowi nowe wyzwanie w tego typu grze, a piękne podwodne tła i motywy wywołają uśmiech na twojej twarzy.

Zdobądź wysoki wynik i baw się dobrze na Igry.pl i zagraj w HexAquatic Kraken.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać zwierzęta, a następnie, trzymając wciśnięty przycisk, narysuj linię pomiędzy pasującymi do siebie zwierzętami. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i przytrzymaj palec.

Podobne gry:

Czy lubisz HexAquatic Kraken? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.