Klondike Solitaire Classic

Wejdź do świata Klondike Solitaire Classic i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Klondike Solitaire Classic to jeden z tych niesamowitych klasyków, które nigdy nie wychodzą z mody. Jest to gra, w której musisz spróbować przeciągnąć karty na stosy i upewnić się, że masz stos dla każdego koloru. Choć pomysł wydaje się prosty, to skompletowanie wszystkich stosów dla każdego koloru może okazać się nie lada wyzwaniem i to właśnie wtedy w grę wchodzi twoja strategia.

Ta nowa wersja gry jest całkiem atrakcyjna, bo masz licznik czasu, więc wiesz, ile czasu poświęciłeś na każdy bieg. StronaKlondike Solitaire Classic idzie jeszcze dalej, ponieważ pozwala włączać i wyłączać dźwięki, możesz też wybrać, czy dobierasz jedną kartę, czy 3 karty naraz. Jest to ciekawe rozwiązanie, które nie każdy wariant pasjansa dodaje, ale tutaj je masz. W tym wariancie pasjansa masz też dostęp do swoich statystyk. Obejmują one najkrótszy i najdłuższy czas ukończenia gry, najniższy/najwyższy wynik, wygrane gry i procent zwycięstwa. Jeśli chcesz, możesz też zresetować swoje postępy i statystyki.

Klondike Solitaire Classic wykonuje bardzo dobrą robotę, unowocześniając jeden z największych klasyków, który wszyscy kochają. Jeśli jesteś pasjonatem wspaniałych, zabawnych i ekscytujących gier, w które gra się z przyjemnością, wypróbujKlondike Solitaire Classic już teraz, tylko na Igry.pl.

Jak grać

Wybierz karty za pomocą lewego przycisku myszy i trzymaj go wciśniętego, by przesuwać karty z jednego stosu na drugi. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, obowiązują te same zasady, ale zamiast używać myszki do wybierania kart, musisz stukać w ekran.

Podobne gry:

Czy lubisz Klondike Solitaire Classic? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.