Pyramid Solitaire

Wejdź do świata Pyramid Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Pyramid Solitaire to unikalne podejście do zwykłego pasjansa, z bardzo efektownym zwrotem akcji. Celem gry jest oczyszczenie piramidy z kart. Możesz to zrobić poprzez dobranie dwóch kart, których suma wynosi 13. Jeśli masz kartę króla, to oczyszczasz ją poprzez kliknięcie, co czyni doświadczenie jeszcze bardziej interesującym i ekscytującym.

W pewnym momencie zabraknie ci kart na planszy. To normalne, a kiedy tak się stanie, musisz po prostu rozdać kartę z zapasu. W ten sposób o wiele łatwiej będzie Ci generować zapałki i to jest właśnie to, co naprawdę wyróżnia tę grę. Oczywiście, kiedy zagrasz na Pyramid Solitaire, będziesz zaskoczony tym, jak ekscytująca jest każda sesja gry. Musisz po prostu dobrze się bawić i zanurzyć się w procesie gry, w którym pojawiają się atrakcyjne i zabawne, kreatywne pomysły.

Doświadczenie gry Pyramid Solitaire jest bardzo satysfakcjonujące i zdecydowanie bardziej wzmacniające niż w przypadku innych pasjansów. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego w zwykłym pasjansie, wypróbuj Pyramid Solitaire na Igry.pl, a będziesz się świetnie bawić!

Jak grać

Oddziałuj i wybieraj karty za pomocą lewego przycisku myszy i trzymaj go wciśniętego, by przesuwać karty z jednego stosu na drugi. To samo sterowanie ma zastosowanie, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, ale zamiast używać myszki do interakcji z grą musisz stukać w ekran.

Podobne gry:

Czy lubisz Pyramid Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.