Modern Princesses

Wejdź do świata Modern Princesses i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Co słychać, fashionistki? Czas pomóc Annie i Elsie, dwóm najfajniejszym siostrom z krainy lodu i śniegu, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn. Te dziewczyny zostały przeniesione do współczesnego świata, ale nie mają pojęcia, jak się ubierać i zachowywać jak my, normalni ludzie. I tu właśnie wkraczasz ty, dziewczyno! Twoim zadaniem jest pomóc tym lodowym księżniczkom zmienić się w divy mody!

Zacznijmy od podstaw. Anna i Elsa są przyzwyczajone do noszenia futer i butów, ale w tym świecie to nie przejdzie. Muszą znaleźć fajne i modne stroje do szkoły, żeby dopasować się do innych uczniów. Pomyśl o kurtkach dżinsowych, koszulkach z grafikami i podartych dżinsach. I nie zapomnij o dodatkach! Potrzebują okularów przeciwsłonecznych i ładnych plecaków, aby dopełnić swój wygląd.

Ale nie chodzi tylko o szkołę. Te dziewczyny zostały zaproszone na imprezę i muszą dać z siebie wszystko. Muszą zwrócić na siebie uwagę i pokazać wszystkim, jakie są fajne. Pomyśl więc o fajnych sukienkach, modnych kurtkach i zabójczych dodatkach. Nie zapominaj też o makijażu i włosach! Muszą wyglądać nieskazitelnie od stóp do głów.

Bądźmy szczerzy, te dziewczyny nie są przyzwyczajone do współczesnego świata, więc potrzebują poważnej pomocy. Tu właśnie wkraczasz ty, dziewczyno! Pokaż im, co to znaczy i pomóż im poruszać się w tym szalonym świecie mody. Dasz radę, dziewczyno!

Zabierzmy się więc do pracy i zmieńmy te królowe lodu w ikony mody. To będzie szalona jazda, ale z twoją pomocą staną się najfajniejszymi dziewczynami w mieście!

Podobne gry:

Czy lubisz Modern Princesses? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.