Mr Bean Solitaire Adventures

Wejdź do świata Mr Bean Solitaire Adventures i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Wybierz się w podróż dookoła świata z popularnym Mr Beanem i zagraj w relaksującą i zabawną grę w pasjansa, grając w Mr Bean Solitaire Adventures na Igry.pl. Jak można się spodziewać w grze w pasjansa, Mr Bean Solitaire Adventures jest grą karcianą, a Twoim celem jest ułożenie kart w kolejności. Na dole stosu znajduje się karta zwrócona w stronę gracza, a na stole rozrzucona jest losowa liczba kart, z których każda ma inny numer. Za każdym razem, gdy klikniesz na kartę, jeśli jest ona ważna i następna w kolejności malejącej lub rosnącej, zastąpi ona kartę z dołu ekranu. Na początku gra Mr Bean Solitaire Adventures nie wymaga od ciebie zbyt wiele strategii i kieruje twoimi ruchami, ale po kilku poziomach będziesz musiał sam ustalić właściwą kolejność.

Jeśli nie możesz ułożyć żadnej karty, zawsze możesz odwrócić kartę, co da ci losową kartę. A jeśli sprawy staną się szczególnie trudne, możesz użyć dzikiej karty, która działa jak pusta karta, ponieważ możesz położyć na niej dowolną kartę. Problem w tym, że te specjalne karty kosztują dużo pieniędzy, a grając zbierasz pieniądze, ale musisz je też wydawać, jeśli chcesz awansować. Jeśli chcesz cofnąć swój ruch, możesz wydać trochę pieniędzy i spróbować jeszcze raz. Uważaj na ilość pieniędzy, którymi dysponujesz, ponieważ są one potrzebne, aby przejść na kolejny poziom. W końcu Pan Fasola podróżuje po całym świecie, a podróże są kosztowne.

Zagraj w zabawną grę razem z Mr Beanem, grając w Mr Bean Solitaire Adventures na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać karty i wejść w interakcję z grą.

Zagraj w inne gry z serii Mr Bean:

  1. Mr Bean Jump

Podobne gry:

Czy lubisz Mr Bean Solitaire Adventures? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC