Noob vs 1000 Zombies!

Wejdź do świata Noob vs 1000 Zombies! i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Weź swój łuk i strzały i przygotuj się na apokalipsę zombie na stronie Igry.pl. Grając na Noob vs 1000 Zombies! będziesz musiał unicestwić mnóstwo zombie, a wszystko, co masz do dyspozycji, to broń, co do której możesz się nie spodziewać, że będzie tak skuteczna w walce z hordą złośliwych potworów, ale wkrótce przekonasz się, że jest niezwykle skuteczna. Oczywiście zależy to w dużej mierze od twojego celu i umiejętności.

Na każdym z poziomów na stronie Noob vs 1000 Zombies! czeka na ciebie kilka zombie, ale są one rozmieszczone w najróżniejszych miejscach. Dzięki temu będziesz musiał stale dostosowywać się i reagować na zmieniające się rozmieszczenie i otoczenie. Środowisko nie jest jedyną rzeczą, która się zmienia, ponieważ na polu bitwy będziesz musiał używać różnych przedmiotów, które pomogą ci wyeliminować zagrożenie ze strony zombie. Na przykład będziesz musiał strzelać do ogromnych drewnianych skrzyń, tak aby strategicznie spadały na niczego nie spodziewające się zombie. Upewnij się, że każdy strzał się liczy, ponieważ masz określoną liczbę strzałek i jeśli je wyczerpiesz, będziesz musiał zrestartować i spróbować jeszcze raz.

Im lepiej celujesz i im bardziej jesteś skuteczny, tym lepsze będą nagrody, które otrzymasz na końcu każdego poziomu. Może to być więcej gwiazdek, jak również więcej monet, którymi możesz handlować, aby kupić różnego rodzaju ciekawe stroje. Jako dodatkowy bonus Noob vs 1000 Zombies! oferuje również zabawną minigrę, w której musisz celować i strzelać do bloków z numerami, które oznaczają całkowitą liczbę strzałów, jakie mogą oddać, zanim znikną. Celem tej minigry jest zniszczenie jak największej liczby tych bloków, zanim znajdą się na ziemi.

Zniszcz apokalipsę zombie za pomocą wielu strzałów, grając w Noob vs 1000 Zombies! na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, naciśnij lewy przycisk myszy, aby rozpocząć celowanie, i zwolnij ten przycisk, aby zwolnić. Jeśli grasz na urządzeniach przenośnych, dotknij ekranu, aby rozpocząć celowanie i zwolnij, aby strzelić.

Zagraj w inne gry z serii Noob:

  1. Noob vs Pro Challenge
  2. Noob: Zombie Prison Escape
  3. Noob Miner: Escape From Prison
  4. Noob vs Cops

Podobne gry:

Czy lubisz Noob vs 1000 Zombies!? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.