Panda Legend

Wejdź do świata Panda Legend i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Odkryj pełną akcji grę typu match 3 na Igry.pl, grając w Panda Legend. Ta zabawna mieszanka gatunków sprawia, że gra Panda Legend jest wyjątkowym i porywającym doświadczeniem, a świadomość, że łączenie ze sobą elementów tego samego typu da ci przewagę w walkach jeden na jeden, które będziesz toczył na stronie Panda Legend, z pewnością sprawi, że każdy mecz będzie bardziej ekscytujący. Oprócz premii do ataku za każde udane połączenie, z tworzeniem takich połączeń związane jest również leczenie. Jeśli zostaniesz ranny w walce, musisz przeskanować planszę i poszukać elementów leczących. Kiedy je zobaczysz, dopasuj co najmniej trzy z nich, a twoja postać zregeneruje punkty życia.

Im więcej bitew wygrasz, tym silniejszy się staniesz. Oczywiście wrogowie, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć, również będą rosnąć w siłę, ale na szczęście możesz też ulepszyć swoją postać, aby zyskać dodatkową przewagę nad przeciwnikami. Monety te zdobywasz, grając dobrze i pokonując przeciwników. Te ulepszenia mogą mieć różne formy, od dodatkowej siły ataku po dodatkowe zdrowie, dzięki czemu możesz zbudować swoją postać w dowolny sposób. Podobnie jak w innych grach typu "dopasuj 3", musisz połączyć i ustawić w linii co najmniej trzy przedmioty tego samego typu, ale jak już wspomniano, przedmioty te mogą zawierać specjalne bonusy. Oprócz tego, że mogą cię uzdrowić, mogą też eksplodować, co oczyści duże obszary planszy, dając ci mnóstwo punktów.

Zagraj w grę walki typu match 3 na Igry.pl i baw się dobrze, grając w Panda Legend.

Jak grać

Użyj myszki, aby wybrać elementy gry. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Panda Legend? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.