Garden Tales 3

Wejdź do świata Garden Tales 3 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Wejdź ponownie do zaczarowanego ogrodu, grając w Garden Tales 3 na Igry.pl i ciesz się tym relaksującym doświadczeniem. Choć fani serii z pewnością będą zachwyceni możliwością ponownego zagrania w grę z tej serii, nowicjusze szybko odkryją, co sprawia, że te gry są świetnym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz czegoś na odprężenie. Ten sequel zawiera ponad 3000 poziomów, na których musisz zbierać kwiaty, owoce i grzyby oraz pomagać przyjaznemu skrzatowi Willy'emu w utrzymaniu magicznego ogrodu w jak najlepszym stanie.

Podobnie jak w innych grach tego typu, w Garden Tales 3 musisz połączyć co najmniej trzy rodzaje przedmiotów tego samego typu w linii prostej. Kiedy ci się to uda, wszystkie te elementy zostaną usunięte z planszy. Oczywiście im więcej elementów usuniesz w jednym ruchu, tym więcej punktów zdobędziesz. Pamiętaj też, że poziomy mogą zawierać specjalne zadania, które musisz wykonać, aby przejść dalej. W miarę postępów zadania te stają się coraz trudniejsze. Możesz też mieć do dyspozycji ograniczoną liczbę ruchów, aby wykonać zadanie. Może to sprawić, że znajdziesz się w różnych sytuacjach, w których będziesz musiał bardzo dokładnie przemyśleć swoje kolejne ruchy. Jeśli wpadniesz w tarapaty, możesz użyć specjalnych przedmiotów, które pomogą ci się z nich wydostać, ale nic nie przebije dobrej strategii.

Ciesz się kolejną zabawną grą typu match 3 na Igry.pl i zagraj w rundę Garden Tales 3.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać elementy gry. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu na elemencie, który chcesz wybrać.

Zagraj w inne gry z serii Garden Tales:

  1. Garden Tales Mahjong
  2. Garden Tales

Podobne gry:

Czy lubisz Garden Tales 3? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.