Roulette Royale

Wejdź do świata Roulette Royale i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych różne gry!

Ruletka to klasyczna gra hazardowa, która wywołuje wiele emocji u każdego, kto w nią grał: od wielkich uniesień po przygnębiające porażki - ruletka jest podstawą każdego kasyna. Kiedy grasz na Roulette Royale, możesz doświadczyć niektórych z tych emocji, ale kiedy grasz na Igry.pl, twoje pieniądze nie są na linii. Na szczęście pieniądze, które stawiasz w Roulette Royale są wirtualne, ale zasady są takie same, a stawianie na wartość i obserwowanie z zapartym tchem, czy ruletka ci sprzyja, czy nie, jest nadal aktualne. Ze swej natury ruletka jest nieprzewidywalna, a na stronie Roulette Royale możesz przekonać się, jak bardzo Twoje szczęście (i Twoje pieniądze) zależy od każdego obrotu.

Aby wygrać w ruletce, musisz najpierw wybrać, na jakich numerach ma wylądować kulka po zakończeniu obrotu. Na dole ekranu możesz zobaczyć kilka terminów, które mogą być Ci obce: Voisins du Zéro, Tier, Orphelins, Neighbors. Każde z nich oznacza część koła. Aby wybrać numer, na który chcesz postawić swoje pieniądze, musisz kliknąć na odpowiedni żeton z tabeli. Wybierz go kilka razy, aby zwiększyć stawkę. Jeśli chcesz zwiększyć wartość żetonu zakładu, możesz wybrać inny z lewej strony ekranu. W lewym górnym rogu ekranu możesz zobaczyć, ile pieniędzy Ci pozostało. Kiedy będziesz gotowy, aby spróbować szczęścia, kliknij przycisk Spin, znajdujący się w prawej dolnej części ekranu. Teraz wszystko jest poza Twoją kontrolą i jedyne, co możesz zrobić, to mieć nadzieję, że wygrasz zakład.

Zagraj w wirtualną ruletkę na stronie Igry.pl i sprawdź, czy masz szczęście, czy nie.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, używaj lewego przycisku myszy do interakcji z elementami gry. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możesz wchodzić w interakcję z grą, dotykając przycisków na ekranie.

Podobne gry:

Czy lubisz Roulette Royale? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii różne gry aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.