Scorpion Solitaire

Wejdź do świata Scorpion Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Scorpion Solitaire to zabawny rodzaj gry karcianej, która przetrwała próbę czasu i dostarczyła niezliczonych godzin rozrywki wielu ludziom na całym świecie, którzy chcą uciec od nudy. Jej proste zasady i proste, ale skuteczne grafiki mogą okazać się tym, czego potrzebujesz, kiedy chcesz uciec na kilka chwil i zrelaksować się w zabawny, ale wymagający sposób.

Zasady są takie same, jakie znasz już z innych popularnych pasjansów. Musisz układać karty w kolejności zgodnej z ich rangą. Znajomość zasad jest jednak w przypadku Scorpion Solitaire bardzo dobra, bo oznacza, że jest to świetny wybór, gdy chcesz zagrać w coś, czego zasady znasz. Fakt, że gra nie wymaga od ciebie refleksu, też jest dobry, bo podczas gry możesz robić inne rzeczy. A trzy różne poziomy trudności dają ci wystarczająco dużo możliwości dostosowania gry do twoich potrzeb, by zapewnić ci odpowiednią ilość wyzwań.

Zagraj w klasyczną grę Scorpion Solitaire na Igry.pl i zobacz, ile punktów uda ci się zdobyć.

Jak grać

Jeśli używasz komputera, używaj lewego przycisku myszy, by wybierać i przesuwać karty, a jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotykaj ekranu, by wchodzić w interakcję z grą.

Podobne gry:

Czy lubisz Scorpion Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.