Sharkosaurus Rampage

Wejdź do świata Sharkosaurus Rampage i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Jeśli podobał ci się Rio Rex, kiedy grałeś w niego na Igry.pl, uważasz, że rekiny są niesamowite i lubisz gry, w których dostajesz punkty za zniszczenia, to z pewnością spodoba ci się Sharkosaurus Rampage. Podobnie jak w Rio Rex, w Sharkosaurus Rampage musisz siać spustoszenie, ale zamiast kontrolować ogromnego T Rexa, tutaj sterujesz ogromnym rekinem, który najwyraźniej został zmodyfikowany przez naukę. Jeśli weźmiesz to pod uwagę, z pewnością zrozumiesz, dlaczego rekin wpadł w szał.

Aby przejść do następnego poziomu, musisz tylko wyeliminować wszystkich ludzi z danego poziomu. I nie tylko jesteś rekinem, ale jesteś rekinem, który jest tak wysoki jak budynek, więc możesz sobie wyobrazić, że niszczenie rzeczy nie okaże się takie trudne. Wykorzystując swój ogromny rozmiar i siłę, możesz przytłoczyć swoich wrogów, ugryźć ich i połknąć, a na późniejszych poziomach nawet do nich strzelać. Nie myśl jednak, że twoi wrogowie będą tylko siedzieć i czekać, aż zostaną zjedzeni. Kiedy zorientują się, że uciekłeś z ich laboratorium, przystosują się i uzbroją w różnego rodzaju broń, by spróbować cię załatwić. Musisz więc być ostrożny i wykorzystywać otoczenie oraz swoją siłę, by wygrać poziom.

Wciel się w gigantycznego rekina, grając na Sharkosaurus Rampage na Igry.pl i ukończ wszystkie poziomy.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek lub klawiszy WASD, by poruszać rekinem po poziomach. Celuj za pomocą myszki i używaj lewego przycisku myszki, żeby gryźć lub strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Sharkosaurus Rampage? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.