Steampunk Insta Princesses

Wejdź do świata Steampunk Insta Princesses i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Steampunkowy design ma swoje korzenie w sci-fi. Jego fantazyjne, retro-łączące się z przyszłością podejście zrodziło unikalną estetykę, której szybko nie zapomnisz. Natychmiast rozpoznawalny, steampunk opiera się w dużej mierze na mariażu historii i maszyn napędzanych parą, by stworzyć elegancki wygląd i wrażenie we wszystkim, czego dotknie.

Świat zaczął doceniać estetykę steampunku i stopniowo jej wpływ stał się odczuwalny w modzie, kinie i kulturze. Te księżniczki nie zawiodły i postanowiły zaskoczyć się nawzajem, zakładając najbardziej reprezentacyjne steampunkowe stroje. Moda steampunkowa to mieszanka stylu wiktoriańskiego i elementów futurystycznych z odrobiną inwencji inspirowanej parą.

Gorsety, ciemne kolory, skórzane i metalowe klamry, kapelusze i płaszcze, okulary i monokle to tylko niektóre z typowych elementów steampunkowych. Zagraj w tę fajną grę w ubieranki i stwórz najfajniejsze steampunkowe stroje dla tych księżniczek. Nie zapomnij o typowym dla tego stylu makijażu. Wszystko zostanie zaprezentowane ich wirtualnym zwolennikom na portalach społecznościowych!

Podobne gry:

Czy lubisz Steampunk Insta Princesses? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.