Stickman Sniper: Tap to Kill

Wejdź do świata Stickman Sniper: Tap to Kill i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Przygotuj swoją lunetę i przygotuj swój cel, grając w Stickman Sniper: Tap to Kill na Igry.pl. W tej grze twoim zadaniem jest likwidowanie różnych celów za pomocą karabinu snajperskiego. Przeskanuj otoczenie, znajdź swój cel i wybierz odpowiedni moment, żeby wystrzelić w niego pociski. Ale uważaj: przeładowanie karabinu snajperskiego zajmuje zwykle trochę czasu, a ty musisz mieć pewność, że twój strzał trafi w cel, bo jeśli spudłujesz, może on zdążyć uciec i wymknąć się spod twojej kontroli. Stickman Sniper: Tap to Kill daje ci szansę na ulepszenie sprzętu i udoskonalenie różnych elementów twojego arsenału, ale dobry cel i spokój zawsze będą decydować o tym, czy trafisz, czy nie.

W grze Stickman Sniper: Tap to Kill masz do pokonania wiele poziomów, które przynoszą nowe wyzwania, ale wraz ze wzrostem trudności rosną też twoje umiejętności posługiwania się karabinem snajperskim. Wzrasta też twoje wyposażenie. Będziesz potrzebował wszelkich umiejętności i pomocy, bo na kolejnych poziomach jest wiele celów, które musisz wyeliminować, a jeśli nie uda ci się wyeliminować jednego z nich, będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom. I chociaż zdarzają się sytuacje, w których po nieudanym strzale możesz spróbować jeszcze raz, jeśli jesteś wystarczająco szybki i nie pozwolisz celowi uciec, to jednak cele mogą być umieszczone w takich miejscach, że mogą bardzo szybko uciec. W takich przypadkach masz tylko jeden strzał.

Przygotuj się na celowanie w Stickman Sniper: Tap to Kill, kiedy będziesz grał na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij prawy przycisk myszy, aby ustawić celownik na celu i przygotować lunetę snajperską. Przesuń mysz w lewo lub w prawo, aby przesunąć cel w danym kierunku. Naciśnij lewy przycisk myszy, aby oddać strzał. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, naciskaj przyciski umieszczone w lewym dolnym rogu ekranu, aby przywołać lunetę snajperską i oddać strzał.

Podobne gry:

Czy lubisz Stickman Sniper: Tap to Kill? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.