Ghost Exterminator

Wejdź do świata Ghost Exterminator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Jeśli lubisz walczyć z niebezpiecznymi potworami, to Ghost Exterminator na Igry.pl jest świetną grą do wypróbowania, ponieważ nie brakuje w niej przerażających stworzeń, ale masz też nieskończony zapas naboi do eksterminacji wszystkich ghuli, które pojawiają się na ekranie. Nie pozwól jednak, aby nieograniczona amunicja dała ci do myślenia, że możesz po prostu przebić się przez hordę nieumarłych bez żadnych względów. Szybko przekonasz się, że im więcej grasz na Ghost Exterminator, tym trudniejsze stają się zadania.

Zasadniczo Ghost Exterminator jest grą polegającą na strzelaniu, ale chociaż skupiasz się na trafianiu wrogów swoimi pociskami, musisz się upewnić, że trafiasz tylko we wrogów lub monety znajdujące się na ekranie. Jeśli trafisz w ściany otaczające pomieszczenie, będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom. Na pierwszych kilku poziomach jest to łatwe, ponieważ wrogowie stoją w miejscu lub poruszają się bardzo powoli, ale im bardziej się rozwijasz, tym bardziej zdradliwe stają się ich ruchy, a umiejętność przewidywania ich ruchów staje się nie lada wyzwaniem. A ponieważ wieżyczka, którą sterujesz, ma okres, w którym musi załadować swoją śmiercionośną amunicję, dodaje to kolejny poziom trudności, ponieważ musisz wziąć pod uwagę także ten czas. Po kilku rundach będziesz dokładnie wiedział, ile czasu zajmuje przygotowanie i wystrzelenie pocisków, ale przygotuj się na to, że w pierwszych rundach będziesz przytłoczony przez wrogów.

Grafika z Ghost Exterminator przedstawia przerażające potwory, ale nie mają one szans z masywną wieżyczką, którą sterujesz. I chociaż muzyka i dźwięki również nadają grze Ghost Exterminator atmosferę grozy, to łagodzi ją fakt, że wiesz, iż dopóki zachowasz spokój, złośliwe potwory nie mogą cię skrzywdzić. Jeśli przetrwasz przez dłuższy czas, dotrzesz do poziomów, na których na ekranie pojawią się monety. Jeśli uda Ci się je trafić, gromadzisz je i możesz za nie kupić bardziej niszczycielską broń, aby wyeliminować wszystko z ekranu.

Wprowadź strach w różnego rodzaju potwory, grając w Ghost Exterminator na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, możesz użyć lewego przycisku myszy, aby kliknąć lewą lub prawą stronę ekranu, żeby strzelać w danym kierunku. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz stuknąć po obu stronach ekranu, aby uzyskać tę samą funkcjonalność.

Podobne gry:

Czy lubisz Ghost Exterminator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.