Stupid Zombies 2

Wejdź do świata Stupid Zombies 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Wróć do apokalipsy zombie i przygotuj się na zabicie mnóstwa zombie, grając w sequel popularnej gry Stupid Zombies na Igry.pl. W grze Stupid Zombies 2 akcja nabiera tempa, a oprócz możliwości unicestwienia większej liczby tych bezmyślnych stworzeń, zwiększa się także arsenał, którym dysponujesz, jak również środowisko, w którym walczysz i zagadki, które musisz rozwiązać. Grając na stronie Stupid Zombies 2 możesz być pewien, że jesteś gotowy na apokalipsę zombie, a dzięki rozbudowanemu arsenałowi, który masz do dyspozycji, a także możliwości dostosowania swojej postaci i wyboru między grą jako kobieta lub mężczyzna, możesz sprawić, że doświadczenie to będzie naprawdę twoje własne.

Podobnie jak w pierwszej grze z serii, w grze Stupid Zombies 2 musisz wyeliminować hordę zombie rozrzuconą po ekranie. Robisz to, starannie celując i wykorzystując otoczenie do swoich celów. W grze Stupid Zombies 2 kule odbijają się dziko od ekranu i musisz wziąć to pod uwagę, jeśli chcesz przejść do kolejnych poziomów. Dzięki wielu różnym poziomom będziesz miał mnóstwo okazji, żeby opanować ten interesujący system walki, który oferuje Stupid Zombies 2. W grze zastosowano również system punktacji, w którym nagradza się za oddane strzały. Każdy wystrzelony pocisk ma przypisaną określoną liczbę punktów, a im mniej pocisków zużyjesz, tym wyższy będzie twój końcowy wynik.

Obserwuj, jak zombie zostają unicestwione, grając w Stupid Zombies 2 na Igry.pl i przetrwaj apokalipsę zombie tak długo, jak zdołasz.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, użyj myszki do celowania i naciśnij lewy przycisk myszki, aby strzelić, po wybraniu kąta. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i trzymając palec, przesuwaj go w górę i w dół, aby wybrać kąt. Zwolnij palec, aby oddać strzał.

Zagraj w inne gry z serii stupid zombies:

  Podobne gry:

  Czy lubisz Stupid Zombies 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

  Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

  Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

  W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.