Stylista dla Arianna

Wejdź do świata Stylista dla Arianna i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Arianna poszukuje doradcy modowego na swoje nadchodzące wydarzenia. Musimy jednak zaznaczyć, że nie jest łatwo pracować jako stylista dla gwiazdy takiego kalibru jak Arianna.

Życie gwiazdy jest bardzo dynamiczne, międzynarodowa piosenkarka może mieć 5 wydarzeń w tygodniu. Wiele osób próbowało zostać osobistym doradcą Ariany, ale nie udało im się.

Arianna prosi o Twoje usługi przy organizacji następujących wydarzeń. Każde wydarzenie jest wyjątkowe i będzie potrzebowała stroju, który zawróci w głowie zarówno fanom, jak i dziennikarzom.

Pierwsze wydarzenie jest najważniejsze: jutrzejszy koncert! Wybierz odpowiedni makijaż, aby uzyskać ekstrawagancki strój godny międzynarodowej gwiazdy. Następnie wybierz strój na zwykły dzień z życia artystki. Nie zapominaj, że Arianna jest zawsze ścigana przez paparazzi, więc niezależnie od sytuacji musi błyszczeć. Czerwony dywan jest kolejnym wydarzeniem Arianny. Tego wydarzenia nie trzeba przedstawiać: setki gwiazd będą przechadzać się po wybiegu w najwspanialszych strojach! Arianna musi błyszczeć, więc daj z siebie wszystko, by dobrać strój, który sprawi, że będzie błyszczeć! Nic nie powstrzyma Arianny przed wyglądaniem zjawiskowo, więc rockowy strój, który musisz stworzyć na ostatnie wydarzenie, może być tym, który zrobi dla Ciebie różnicę.

Zrób co w Twojej mocy, aby wypełnić stanowisko osobistej stylistki Arianny. Mam nadzieję, że ta gra dla dziewczyn wywoła uśmiech na Twojej twarzy!

Podobne gry:

Czy lubisz Stylista dla Arianna? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.