Survival Game

Wejdź do świata Survival Game i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Jeśli jesteś fanem wysokiej jakości programów telewizyjnych, to z pewnością rozpoznasz mini gry, w które musisz zagrać w Survival Game na Igry.pl. W tej grze masz do pokonania różne wyzwania, a stawka w każdym z nich jest ogromna, ponieważ w Survival Game nie możesz po prostu zrestartować poziomu, na którym Ci się nie udało, musisz zacząć od początku. A ponieważ wszystkie etapy składają się z całkowicie unikalnych wyzwań, napięcie jest bardzo wysokie za każdym razem, kiedy grasz. Co więcej, licznik czasu nie daje ci dużo czasu do namysłu, więc musisz podejmować ryzyko, jeśli chcesz mieć szansę na awans.

Świat Survival Game jest brutalny, a na każdym poziomie wielu twoich zawodników zostanie wyeliminowanych. Możesz też spodziewać się, że kilka razy zawiedziesz na brutalnych poziomach, które prezentuje gra. Niektóre z nich wymagają, abyś posuwał się naprzód tylko wtedy, gdy gigantyczny robot po drugiej stronie pokoju jest odwrócony do ciebie plecami, inne to śmiertelnie niebezpieczna gra, w której musisz zgadnąć, czy drugi gracz ma parzystą czy nieparzystą liczbę kulek ukrytych w swojej pięści, i wiele innych podobnych gier, z których każda jest jeszcze bardziej odmienna od poprzedniej. Nie są one ze sobą w żaden sposób powiązane, a jedyną rzeczą, która je łączy, jest to, że wszystkie mają brutalny koniec dla tego, kto zostanie pokonany. Fakt, że są tak różnorodne, sprawia, że sytuacja staje się bardziej napięta, a ponieważ przegrana w którejkolwiek z nich sprawi, że stracisz wszystkie swoje postępy, odetchniesz z ulgą za każdym razem, gdy przejdziesz do następnego poziomu. Nie będziesz jednak mógł świętować zbyt długo, ponieważ licznik czasu nie pozwala ci zbyt długo analizować swoich kolejnych ruchów. Jeśli licznik dojdzie do zera, a ty nie zdołałeś wygrać, musisz ponownie rozpocząć grę. Na stronie Survival Game nie ma półśrodków.

Przetrwaj śmiertelne gry z Survival Game i sprawdź, czy uda ci się zdobyć główną nagrodę.

Jak grać

Survival Game W grę można grać tylko na komputerze PC, używając lewego przycisku myszy do interakcji z elementami gry. Każda gra ma swoje własne, unikalne zasady.

Podobne gry:

Czy lubisz Survival Game? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC