Tomb Runner

Wejdź do świata Tomb Runner i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych running games!

Wyrusz w epicką ucieczkę i nie zatrzymuj się na nic, grając w Tomb Runner na Igry.pl, intensywną grę, w której twoja postać biegnie, aby ocalić swoje życie. Po wtargnięciu do zapomnianego grobowca profesor Jones musi szybko uciekać przed niebezpieczeństwem, w które się wpakował. Tylko twój szybki refleks może zapewnić mu bezpieczeństwo, więc bądź gotowy do jak najszybszego skakania, ślizgania się i pokonywania zakrętów. Podczas przeskakiwania przez przeszkody będziesz mógł zobaczyć różne egzotyczne miejsca, a także zbierać cenne przedmioty, takie jak klejnoty, a także zbierać potężne przedmioty, które pomogą twojej postaci, na przykład takie, które podwoją otrzymywane przez ciebie nagrody lub takie, które przez określony czas będą cię osłaniać przed niebezpieczeństwami.

Na stronie Tomb Runner możesz grać także innymi postaciami, takimi jak mumia czy tancerka dyskotekowa, co stanowi dodatkowe urozmaicenie. Niezależnie od tego, jaką postać wybierzesz, wyzwanie polegające na szybkim reagowaniu na zmieniające się środowisko pozostaje niezmienne. Wyzwanie to sprawia, że jest to zabawa, co jest oczywiście dobrą rzeczą, zwłaszcza gdy starasz się uzyskać wysoki wynik. To gwarantuje, że biegi będą dobrą zabawą.

Skup się i bądź gotowy do szybkiej reakcji, gdy grasz w Tomb Runner na Igry.pl.

Jak grać

Używaj klawiszy WASD lub strzałek, aby poruszać się po otoczeniu i omijać przeszkody.

Podobne gry:

Czy lubisz Tomb Runner? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii running games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC