Assassin's Creed Freerunners

Wejdź do świata Assassin's Creed Freerunners i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych running games!

Biegnij, aby zająć pierwsze miejsce w zabawnej i akrobatycznej grze na Igry.pl i skacz, wspinaj się i omijaj przeszkody w Assassin's Creed Freerunners. A ponieważ nie tylko musisz konkurować z układem poziomów i nie tylko musisz upewnić się, że wyczuwasz czas swoich skoków w odpowiednim momencie, na stronie Assassin's Creed Freerunners musisz również zmierzyć się z różnymi graczami z całego świata. Fakt, że widzisz każdego z przeciwników na ekranie i wszyscy biegniecie do mety, dodaje napięcia.

Postacie z Assassin's Creed Freerunners mogą być znajome osobom, które grały w klasyczną serię Assassin's Creed firmy Ubisoft, a akrobatyka, którą możesz wykonać w tej grze, z pewnością przypomni ci powietrzne sztuczki, które możesz wykonać także we wspomnianej legendarnej serii. Jednak w grze Assassin's Creed Freerunners musisz tylko starannie wyczuć czas swoich skoków i wykorzystać otoczenie na swoją korzyść, nie możesz też atakować innych przeciwników. Nie możesz też atakować innych przeciwników, co sprawia, że musisz całkowicie skupić się na ruchu i szybkości swojej postaci. I musisz być w pełni skoncentrowany, bo na drodze czyha wiele niebezpieczeństw, a czasem tracisz najwięcej czasu, bo skoczyłeś w złym momencie lub nie zeskoczyłeś z haka w odpowiednim momencie.

Ale wygrana nie jest jedynym celem, jaki masz w Assassin's Creed Freerunners, ponieważ na każdym etapie możesz również zdobywać monety, które później możesz wykorzystać do odblokowania różnych postaci z tego wyjątkowego uniwersum. Postacie te, oprócz tego, że mają różne style i stroje, mają też różne cechy, np. mogą szybciej biegać lub przyspieszać. Przygotuj się na nurkowanie po mnóstwo monet na końcu każdego poziomu, gdzie możesz naprawdę napełnić swoje kufry złotymi monetami.

Zabaw się w bieganie z postaciami z kultowej serii Assassin's Creed, grając w Assassin's Creed Freerunners na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, naciśnij lewy przycisk myszy, żeby skoczyć. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby skoczyć.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Assassin's Creed Freerunners? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii running games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.