Monster Girls Missing Summer

Wejdź do świata Monster Girls Missing Summer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry monster high!

Witamy [z powrotem] w sezonie letnim! Czas na słońce, wycieczki na plażę i wszystkie te niesamowite letnie stroje, o których marzyłeś. Ale co, jeśli nie masz nic fajnego do ubrania? Nie martw się! Oto cztery dziewczyny, które tęsknią za letnimi strojami tak samo, jak za ładną pogodą na zewnątrz. Tęsknią też za wyjazdem nad morze, więc z niecierpliwością czekają na wybór superfajnych letnich strojów, którymi będą mogły podzielić się z przyjaciółmi.

Wciel się w rolę projektantki mody, a raczej kreatywnej dziewczyny, która kocha modę. Zawsze ma na uwadze najnowsze trendy i stara się ubierać w najbardziej stylowy sposób. Lubi ubierać się w superfajne letnie stroje, aby móc pokazać swoją kreatywność. W tym roku postanowiła stworzyć nowe letnie stroje dla każdej ze swoich przyjaciółek. Przyjrzyj się szafom czterech dziewczyn i wybierz dla nich najfajniejsze letnie stroje, nawet jeśli gorący okres już minął. Nie zapomnij o makijażu i dodatkach, skup się na letnich elementach. Będziemy na Ciebie czekać codziennie z nowymi niespodziankami i darmowymi grami dla dziewczyn!

Podobne gry:

Czy lubisz Monster Girls Missing Summer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry monster high aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.