Total Recoil

Wejdź do świata Total Recoil i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

W grze Total Recoil wcielasz się w akrobatyczną postać wyposażoną w śmiercionośną broń. Jeśli ten opis brzmi dla ciebie zachęcająco, to z pewnością będziesz się dobrze bawił na Igry.pl, spędzając czas na niszczeniu pozornie niekończącej się hordy wrogich robotów, które zbliżają się do ciebie. Aby strzelać z broni, musisz skakać w lewo lub w prawo. Ten manewr może cię szybko wyprowadzić z kłopotów, ale może też narazić na ogromne niebezpieczeństwo, bo wrogowie są nieprzewidywalni i nigdy nie wiesz, skąd mogą się pojawić.

A z różnymi typami wrogów, z których każdy ma inne cechy, tylko dzięki ostrożności możesz przetrwać kolejną falę przeciwników. Niektórzy z nich są szybcy, inni wolni, a jeśli chcesz przejść na kolejny poziom, musisz poznać ich mocne i słabe strony. Ponadto po pokonaniu przeciwnika upuści on monetę, którą musisz zebrać. To także dodaje trochę strategii do Total Recoil, ponieważ jeśli zniszczysz przeciwnika blisko krawędzi ekranu, możesz nie mieć wystarczająco dużo czasu i miejsca, by zareagować, gdy nagle z tego kierunku pojawi się kolejny śmiertelnie niebezpieczny wróg. Na szczęście na końcu każdego poziomu zyskujesz możliwość ulepszenia swojej postaci za pomocą zebranych monet, więc kolejne poziomy mogą stać się nieco łatwiejsze, zwłaszcza jeśli dodasz do tego swoje umiejętności.

Zostań śmiertelnie niebezpiecznym akrobatą, grając w Total Recoil na Igry.pl i baw się dobrze!

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, używaj strzałek w lewo lub w prawo, by skakać i strzelać w danym kierunku. Możesz też kliknąć na lewą lub prawą stronę ekranu, by skoczyć. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, naciśnij lewą lub prawą stronę ekranu, by skoczyć i strzelić w danym kierunku.

Podobne gry:

Czy lubisz Total Recoil? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.