Zombie Monster Truck

Wejdź do świata Zombie Monster Truck i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ciężarówki!

Przetrwaj apokalipsę zombie w swoim ulubionym monster trucku w grze Zombie Monster Truck na Igry.pl. W tej pełnej akcji grze samochodowej musisz wykosić niezliczone fale zombie. Chociaż w swojej masywnej ciężarówce jesteś dość bezpieczny, liczba zombie, które wychodzą na zewnątrz, może czasem wydawać się przytłaczająca. Na szczęście zawsze po każdym poziomie możesz udać się do garażu i ulepszyć swój pojazd. Te ulepszenia zazwyczaj stanowią różnicę między przeżyciem a nie. Na szczęście jest wiele okazji do ulepszenia swojego pojazdu, ponieważ gra Zombie Monster Truck składa się z 12 etapów, a każdy etap ma trzy poziomy. Co więcej, do każdego odblokowanego etapu dołączony jest nowy samochód, który możesz wypróbować.

Oczywiście, ulepszanie pojazdów nie jest tanie, więc jeśli chcesz ulepszyć swoją ciężarówkę, musisz zbierać monety. Możesz je zdobyć grając, wykonując zadania lub znajdując ukryte skrzynie. Zombie Monster Truck ma nie tylko różne samochody i ulepszenia, ale także różne zombie, z którymi możesz walczyć. Ta różnorodność sprawia, że gra jest zabawna i stanowi wyzwanie. Apokaliptyczny świat Zombie Monster Truck również przyczynia się do atmosfery i zabawy w grze. Oprócz ulepszeń możesz też użyć nitro boost, aby uzyskać dodatkową prędkość.

Prowadź swojego monster trucka w opustoszałym i bezlitosnym postapokaliptycznym świecie, grając w Zombie Monster Truck na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy A lub D, aby ustabilizować swój samochód w lewo lub w prawo, a następnie naciśnij W, aby przyspieszyć. Naciśnij Spację, aby zwiększyć prędkość.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Monster Truck? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ciężarówki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC