Zombie Outbreak Arena

Wejdź do świata Zombie Outbreak Arena i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

W grze Zombie Outbreak Arena musisz przetrwać noc przed atakiem niebezpiecznych zombie, których jedyną misją jest zjedzenie twojego mózgu. Ale nie rozpaczaj jeszcze, bo zawsze jest nadzieja, a w Zombie Outbreak Arena nadzieja przychodzi w formie sprytnej strategii i różnych przedmiotów, których możesz użyć, by się chronić. Przedmioty te sięgają od pistoletów po specjalne tarcze, które dają ci chwilę wytchnienia przed hordą zombie, ale także po potężne światła, które swoją intensywną jasnością niemal zmieniają noc w dzień.

Im więcej grasz, tym więcej zombie pojawi się w twojej okolicy i będzie próbowało cię załatwić. Ale zdobywasz też więcej przedmiotów, które z pewnością pomogą Ci w dążeniu do przetrwania. Jedną z rzeczy, która odróżnia Zombie Outbreak Arena od innych gier tego typu jest fakt, że widoczność jest dość słaba i musisz celować latarką, aby widzieć otoczenie.

Zdobądź wysoki wynik w Zombie Outbreak Arena, grając na Igry.pl i baw się dobrze.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Outbreak Arena? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.