Box Battle

Wejdź do świata Box Battle i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pamięciowe!

Przetestuj swoją pamięć w Box Battle, zabawnej grze, w której musisz podejmować ryzyko, jeśli chcesz uzyskać najwyższy wynik. Box Battle jest rozgrywana na siatce i jest zorganizowana w kolumnach i rzędach, jak wszystkie siatki. Każdy poziom zaczyna się od pokazania, co znajduje się pod każdym pudełkiem w siatce, ale po kilku chwilach wszystkie się odwracają i musisz zapamiętać, co było pod każdym pudełkiem. Wybierasz skrzynkę, którą chcesz odkryć, wybierając nagłówek kolumny i numer wiersza, a gdy te elementy się przetną, ujawnisz, co znajduje się pod skrzynką. Możesz zdobyć monety, ale możesz też odkryć potwory, które wysysają Twoje punkty życia. Jeśli znajdziesz truskawki, będziesz mógł uzupełnić swoje HP.

Oczywiście, jeśli zwrócisz szczególną uwagę na początku poziomu, możesz zmniejszyć wiele otrzymywanych obrażeń. Ale nawet jeśli klikniesz na potwora, nie rozpaczaj! Masz do dyspozycji trzy życia, a część z nich możesz odzyskać, jeśli zdobędziesz truskawki. Na stronie Box Battle znajduje się wiele sekretów, które tylko czekają na odkrycie.

Odkryj, co kryje się pod pudełkami, grając w Box Battle na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Klikaj na elementy gry lewym przyciskiem myszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Box Battle? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pamięciowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.