Bubble Shooter Online

Wejdź do świata Bubble Shooter Online i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Przygotuj swój cel w tej klasycznej grze i ciesz się Bubble Shooter Online na Igry.pl. Jak sama nazwa wskazuje, w grze Bubble Shooter Online musisz strzelać w taki sposób, aby połączyć co najmniej trzy bąbelki tego samego koloru, aby usunąć je z planszy. Im więcej bąbelków usuniesz, tym wyższy będzie Twój wynik. Ale celne strzelanie to nie jedyny cel i nie jedyny powód, dla którego chcesz usunąć bąbelki z planszy, ponieważ po każdym strzale stos bąbelków powoli przesuwa się do przodu, a jeśli bąbelki przekroczą przerywaną linię od dołu ekranu, będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom.

Bubble Shooter Online Jest to klasyczna gra w strzelanie do baniek, więc nawet jeśli nie zobaczysz żadnych zremiksowanych zasad czy innych dodatków, rozgrywka, którą znasz i kochasz z innych gier w strzelanie do baniek, które już wcześniej mogłeś oglądać na Igry.pl, jest tu nadal obecna. Jeśli chcesz zagrać w coś z tego gatunku gier, Bubble Shooter Online jest dobrym wyborem. Choć może się zrobić gorąco, zwłaszcza gdy stos baniek zbliża się do granicy oznaczonej linią przerywaną, to możliwość odepchnięcia i zdobycia coraz większej liczby punktów jest nadal ekscytującym doświadczeniem.

Zdobywaj wysokie wyniki i baw się dobrze, grając w Bubble Shooter Online na Igry.pl.

Jak grać

Użyj myszki, aby wybrać kąt swoich strzałów, a następnie naciśnij lewy przycisk myszki, aby oddać strzał. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w kierunku, w którym chcesz strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Bubble Shooter Online? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.