Papa's Taco Mia

Wejdź do świata Papa's Taco Mia i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Jeśli lubisz tacos i klasyczne gry flash, to Igry.pl ma grę dla ciebie! W grze Papa's Taco Mia kierujesz restauracją, która robi najlepsze tacos w mieście, a twoim zadaniem jest upewnić się, że wszyscy klienci wyjdą zadowoleni. I jeśli się zastanawiasz, to tak, musisz zrobić wszystko, od przyjęcia zamówienia klienta, po ugotowanie mięsa i dodanie składników, które chce. Na początku jest to proste, ale wkrótce wieści o twoich doskonałych tacos rozejdą się po mieście i do twojej restauracji będzie przychodzić mnóstwo klientów, a ty będziesz musiał nauczyć się zarządzać różnymi zamówieniami w odpowiednim czasie. I upewnij się, że nie pomylisz zamówień lub składników, bo niezadowolony klient oznacza, że otrzymasz niższy napiwek.

Papa's Taco Mia Przez pewien czas nie można było w nią grać, ponieważ była to gra we Flashu. Na szczęście, dzięki emulacji przez Ruffle, możesz przeżyć to pyszne doświadczenie jeszcze raz, na stronie Igry.pl. Każdy nowy dzień przynosi nowe wyzwania na stronie Papa's Taco Mia. Wkrótce w Twojej kuchni pojawią się nowe składniki, a to przyniesie Ci nowych klientów. Będziesz musiał dostosować się i podawać różne ciekawe przepisy na taco. I kto wie? Może zainspirujesz się do zrobienia własnych tacos w domu! Papa's Taco Mia zawiera dość szczegółowe instrukcje, jak krok po kroku przygotować tę pikantną potrawę i może posłużyć jako podstawa do stworzenia całkiem smacznych tacos.

Wejdź ponownie na stronę Papa's Taco Mia, grając na Igry.pl i przygotuj się do przyrządzenia smacznych tacos!

Jak grać

Do interakcji z grą używaj myszki: wybieranie stanowisk do gotowania i składników odbywa się za pomocą myszki.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Pancakeria
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Taco Mia? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.