Five Nights at Freddys 2

Wejdź do świata Five Nights at Freddys 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry fnaf!

Wejdź do upiornego świata Five Nights at Freddys 2 na stronie Igry.pl i upewnij się, że światła są włączone. Po raz kolejny musisz przetrwać noc w walce z animatronikami, które grasują po pizzerii na stronie Five Nights at Freddys 2. Masz do dyspozycji latarkę i kamery bezpieczeństwa, które pomogą ci przetrwać nieuchronne niebezpieczeństwa czyhające w ciemności. Ponieważ animatroniki nie mogą się doczekać, żeby wziąć cię w swoje ręce, musisz być szczególnie ostrożny, jeśli chcesz przetrwać noc. Aby to zrobić, musisz upewnić się, że dobrze znasz wejścia do biura ochrony i stale je obserwujesz.

Obserwując kamery, masz pewność, że zawsze jesteś o krok przed animatronikami, z których słynie seria Pięć Nocy u Freddy'ego. Oczywiście, Five Nights at Freddys 2 nie różni się od innych gier z tej serii i mimo że jest grą fanowską, nadal możesz posmakować klasycznej rozgrywki, z której słynie ta seria. Spotkasz też popularne postacie z uniwersum Five Nights at Freddy's, więc jeśli lubisz te gry, poczujesz się jak w domu, grając w Five Nights at Freddys 2 na Igry.pl.

Chociaż Five Nights at Freddys 2 nadal zachowuje wiele elementów, które uczyniły tę serię sławną, przygoda, którą przeżyjesz w tej grze, różni się znacznie od tego, do czego możesz być przyzwyczajony. Nie myśl jednak, że jest mniej straszna. Zwłaszcza, że animatronika, z której słynie seria, zawsze będzie nieco przerażająca. Z cechami, które na pierwszy rzut oka wyglądają przyjaźnie, możesz mieć wrażenie, że za ich oczami czai się coś złowrogiego.

Zagraj w przerażające gry na Igry.pl i przeżyj przygodę w uniwersum Five Nights at Freddy's, grając na Five Nights at Freddys 2.

Jak grać

Użyj myszki do interakcji z elementami gry i naciśnij klawisz spacji, aby włączyć latarkę.

Zagraj w inne gry z serii Five Nights at Freddy's:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddy's 3
  6. Five Nights at Freddy’s 4
  7. Huggy Wuggy Shooter

Podobne gry:

Czy lubisz Five Nights at Freddys 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry fnaf aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC