Bubbles & Hungry Dragon

Wejdź do świata Bubbles & Hungry Dragon i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Czy lubisz smoki? A może gry typu "dopasuj 3"? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań jest twierdząca, to zdecydowanie powinieneś zagrać w Bubbles & Hungry Dragon na Igry.pl. W tej grze musisz strzelać bąbelkami w siatkę na ekranie i celować tak, aby połączyć co najmniej trzy bąbelki tego samego typu. Co więcej, Bubbles & Hungry Dragon jest grą wieloosobową, więc możesz dzielić zabawę z innym graczem. W przypadku Bubbles & Hungry Dragon musisz również rywalizować z innymi graczami, a gracz, który ma najwięcej meczów, wygrywa. Każdy, kto zna zabawne i relaksujące gry typu "dopasuj 3", będzie mógł doświadczyć ekscytujących wrażeń, a jeśli nie znasz jeszcze zasad tego typu gier, Bubbles & Hungry Dragon może być świetnym wprowadzeniem do tego gatunku.

W grze Bubbles & Hungry Dragon, podobnie jak w innych podobnych grach, musisz strzelać bańkami określonego typu w kierunku stosu znajdującego się na ekranie. Jednak w przeciwieństwie do innych gier-strzelanek, w Bubbles & Hungry Dragon musisz celować w taki sposób, aby utworzyć rząd złożony z co najmniej trzech bąbelków tego samego typu. Tylko w ten sposób uda Ci się wyeliminować bąbelki z ekranu. A punkty i przejście do następnego poziomu otrzymujesz tylko wtedy, gdy pozbędziesz się bąbelków z ekranu, więc pamiętaj, żeby celować uważnie.

Ciesz się zabawną grą w dopasowywanie 3 na Igry.pl i wejdź do fantastycznego królestwa smoków, grając w Bubbles & Hungry Dragon.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wycelować i naciśnij lewy przycisk myszy, aby strzelić. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby wycelować i zwolnij palec, aby strzelić.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Bubbles & Hungry Dragon? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.