Mafia Wars

Wejdź do świata Mafia Wars i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Załóż swój kowbojski kapelusz i przygotuj się na wojnę! Na stronie Mafia Wars musisz walczyć z niezliczonymi falami żołnierzy mafii, którzy zrobią wszystko, by cię wyeliminować. I jak można się spodziewać, mają dużo siły, by cię dopaść, więc nie trać koncentracji na zbyt długo, bo wkrótce będziesz pływał z rybami.

Aby skutecznie z nimi walczyć, musisz zachować zimną krew, utrzymać swoją pozycję i cierpliwie czekać, aż znajdą się w zasięgu twojej broni, a potem ich zestrzelić. Prawdopodobnie pozostawanie w jednej pozycji ma na celu zastraszenie armii, która nadchodzi po ciebie, ale szybko może stać się przerażające. Nie wpadaj jednak w panikę, bo masz wielu przyjaciół, którzy mogą ci pomóc. Przyjaciele ci są w postaci różnych potężnych broni, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. Najlepiej jednak, żebyś wybrał tę, która najbardziej pasuje do twojej osobowości i z którą czujesz się najlepiej. Do walki możesz też zaprosić potężnych sojuszników, którzy pomogą ci pokonać wrogów.

Z pewnością będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, im dalej zajdziesz, bo pojawią się potężniejsi wrogowie, a niektórzy z nich to elitarni bossowie, którzy wymagają wszystkich umiejętności, jakie poznałeś, by ich pokonać. Ci bossowie mogą też wymagać specjalnych strategii, więc dostosuj się do wyzwań, które przed nimi stoją.

Przygotuj się na dobrą zabawę na Igry.pl i broń się w Mafia Wars!

Podobne gry:

Czy lubisz Mafia Wars? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.