Five Nights at Freddy’s 4

Wejdź do świata Five Nights at Freddy’s 4 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry fnaf!

Przygotuj latarkę i upewnij się, że niełatwo cię przestraszyć, bo Igry.pl umożliwia ci krótką wycieczkę po uniwersum Five Nights at Freddy's raz jeszcze dzięki Five Nights at Freddy’s 4. Podobnie jak inne gry z tego świata, Five Nights at Freddy’s 4 zawiera wiele strasznych i pełnych napięcia momentów, więc musisz być zawsze gotowy na skaczące na ciebie animatroniki i inne głośne dźwięki, które mogą przestraszyć nawet najodważniejszych graczy. W przeciwieństwie do innych gier z serii Five Nights at Freddy's, w tej grze nie możesz polegać na kamerach bezpieczeństwa, aby zajrzeć w ciemność i oddalić się od animatroników, które chcą cię dopaść. Nie, w Five Nights at Freddy’s 4 Twoją jedyną bronią jest latarka i refleks.

Akcja gry Five Nights at Freddy’s 4 rozgrywa się w twojej sypialni, a ty musisz przetrwać noc. Nie musisz wychodzić z pokoju, możesz zaglądać za drzwi, które z niego wychodzą, ale jeśli usłyszysz w ciemności jakieś odgłosy, upewnij się, że szybko zamkniesz drzwi i zostawisz to zło za sobą. Oprócz sprawdzenia, która upiorna animatronika czeka na zewnątrz, musisz też sprawdzić za sobą, ile kukiełek znajduje się w łóżku. Jeśli jest ich zbyt wiele, pamiętaj, by świecić na nie światłem, by je odstraszyć.

Zagraj w horror osadzony w uniwersum Five Nights at Freddy's, grając w Five Nights at Freddy’s 4 na Igry.pl.

Jak grać

Użyj myszki, aby wejść w interakcję z grą. Przesuń myszkę w dół, żeby spojrzeć za siebie.

Zagraj w inne gry z serii Five Nights at Freddy's:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddy's 3
  6. Five Nights at Freddys 2
  7. Huggy Wuggy Shooter

Podobne gry:

Czy lubisz Five Nights at Freddy’s 4? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry fnaf aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC