Five Nights at Freddy's 3

Wejdź do świata Five Nights at Freddy's 3 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry fnaf!

Po raz kolejny wracasz do przerażającego świata Five Nights at Freddy's na stronie Igry.pl. Chociaż powracają postacie z tej popularnej serii, Five Nights at Freddy's 3 jest grą dla fanów, więc spodziewaj się nowych doświadczeń z tymi słynnymi animatronikami. Oczywiście, jak można się spodziewać, Five Nights at Freddy's 3 jest nadal grą grozy, więc przygotuj się na kilka strasznych momentów, które sprawią, że twoje serce zacznie bić. Od straszenia po nastrojową atmosferę, Five Nights at Freddy's 3 jest grą, w którą możesz grać przy zapalonym świetle, zwłaszcza jeśli nie grasz zbyt często w tego typu gry.

Walcząc o przetrwanie z animatronicznym Springtrapem, twoją główną bronią przeciwko nadciągającemu zagrożeniu są kamery rozrzucone po całym miejscu. Nie są to jednak jedyne narzędzia w twoim arsenale, ponieważ możesz również wykorzystać systemy dźwiękowe restauracji, aby odwrócić uwagę Springtrapa. Pamiętaj, żeby używać ich na przemian, bo każda z nich ma swój czas odnowienia. Na szczęście masz trochę czasu, by przyzwyczaić się do interfejsu i sterowania Five Nights at Freddy's 3, zanim pojawi się prawdziwe niebezpieczeństwo, zwykle około drugiej nocy. Jeśli grałeś w inne gry z serii Five Nights at Freddy's, z pewnością znasz jej systemy i mechanikę, z których Five Nights at Freddy's 3 czerpie inspirację. Ale to nie wszystko, bo jest tu wiele innych animatroników z tej serii, ale głównie musisz trzymać Springtrapa na dystans, podczas gdy inne zachowują się po prostu jak utrapienie.

Przetrwaj w walce z przerażającymi animatronikami z serii Five Nights at Freddy's, grając na stronie Igry.pl.

Jak grać

Aby wejść w interakcję z systemami i interfejsem gry, użyj lewego przycisku myszy.

Zagraj w inne gry z serii Five Nights at Freddy's:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddys 2
  6. Five Nights at Freddy’s 4
  7. Huggy Wuggy Shooter

Podobne gry:

Czy lubisz Five Nights at Freddy's 3? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry fnaf aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC