Huggy Wuggy Shooter

Wejdź do świata Huggy Wuggy Shooter i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry fnaf!

Przetrwaj z bezlitosnymi animatronikami z uniwersum FNAF, grając na stronie Huggy Wuggy Shooter. Na szczęście masz do dyspozycji cały arsenał, aby walczyć z tymi nieubłaganymi wrogami, co nieco różni się od rozgrywki, do której możesz być już przyzwyczajony, grając w grę Five Nights at Freddy's. Tym razem każdy animatronik, który się do ciebie zbliży, będzie musiał zmierzyć się z deszczem kul, jeśli chce cię dopaść. Ale nawet jeśli masz broń, która ochroni cię przed zagrożeniami ze strony animatroników, atmosfera horroru jest wciąż obecna w Huggy Wuggy Shooter.

Każda broń z Huggy Wuggy Shooter wymaga od ciebie zastosowania innej strategii w celu pozbycia się wrogów, ale są one równie niszczycielskie. Jeśli tylko zachowasz rozsądek, wrogowie przed tobą nie mają żadnych szans. Rozeznanie, co może czaić się w cieniu, wymaga sporego skupienia, ale posiadanie broni w rękach może dać ci spokój z każdym zagrożeniem, które może na ciebie skoczyć. Zagrożenia na stronie Huggy Wuggy Shooter są znane każdemu, kto bawił się w Five Nights at Freddy's, więc jeśli jesteś fanem tej serii, powinieneś sprawdzić Huggy Wuggy Shooter. Możliwość walki z tymi animatronikami może być miłą odmianą.

Przygotuj swoją broń i przygotuj się do walki z animatronikami ze świata Five Nights at Freddy's, grając w Huggy Wuggy Shooter na Igry.pl.

Jak grać

Użyj myszki do rozglądania się i celowania, a klawiszy WASD do poruszania postacią gracza. Wciśnij Shift, żeby biec, wciśnij lewy przycisk myszy, żeby strzelać, i prawy przycisk myszy, żeby celować. Użyj kółka myszy, aby przełączać się pomiędzy dostępnymi broniami. R przeładowuje broń, F służy do atakowania nożem, G do rzucania granatem, a T do sprawdzania broni.

Zagraj w inne gry z serii Five Nights at Freddy's:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddy's 3
  6. Five Nights at Freddys 2
  7. Five Nights at Freddy’s 4

Podobne gry:

Czy lubisz Huggy Wuggy Shooter? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry fnaf aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC