TrackMania Blitz

Wejdź do świata TrackMania Blitz i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry wyścigowe!

Jesteś fanem gier wyścigowych i chcesz poczuć dreszczyk emocji podczas wyścigów na Igry.pl? W takim razie wejdź i zagraj w TrackMania Blitz, ekscytującą grę wyścigową online, w której zasiądziesz za kierownicą niezwykle szybkiego samochodu. TrackMania Blitz to gra online z popularnej serii TrackMania i, jak można się spodziewać po tych grach, będziesz musiał rywalizować na wyjątkowych torach wyścigowych, na których tylko dzięki opanowaniu otoczenia będziesz mógł zająć pierwsze miejsce. Rywalizacja to nazwa gry, ponieważ każdy wyścig na stronie TrackMania Blitz jest wyścigiem eliminacyjnym, w którym na każdym okrążeniu gracz zajmujący ostatnie miejsce zostaje wyeliminowany.

Jeśli chcesz przetrwać każde okrążenie i zdobyć pierwsze miejsce na podium, będziesz musiał wykorzystać wszystkie pętle i przyspieszacze rozmieszczone po drodze i upewnić się, że wchodzisz w szalone skoki z odpowiednią prędkością, jeśli chcesz przelecieć obok konkurencji. Na stronie TrackMania Blitz możesz nawet rywalizować w globalnej tabeli liderów, gdzie rejestrowane są rekordy, a ty możesz rzucić sobie wyzwanie, aby je pobić.

Sterowanie samochodem wyścigowym w grze TrackMania Blitz jest łatwe, a skręcanie w lewo i w prawo jest szybkie, co sprawdza się doskonale, zwłaszcza przy dużych prędkościach, które łatwo osiągasz. Grafika jest szczegółowa, a muzyka i dźwięki energiczne, co sprawia, że wyścigi są jeszcze bardziej emocjonujące.

Zasiądź za kierownicą, grając w TrackMania Blitz na Igry.pl i wygrywaj wyścigi.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, możesz sterować samochodem, naciskając klawisze strzałek w lewo lub w prawo, albo naciskając lewy przycisk myszy w kierunku, w którym chcesz jechać. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w kierunku, w którym chcesz jechać.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Assassin's Creed Freerunners
 11. Brawlhalla Grand Slam
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz TrackMania Blitz? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry wyścigowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.